SON DAKİKA

Grafikhaber.net

Ofisini Tasarımınla Konuştur

Ofisini Tasarımınla Konuştur
Bu haber 31 Mayıs 2014 - 0:36 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ofis Tekin Exclusive tarafından düzenlenen ve sıra dışı çalışma mekanları yaratacak genç yeteneklerin arandığı bir ofis tasarım yarışması olan “Ofisini Tasarımınla Konuştur”, eser kabulüne başladı.

Ofis Tekin Exclusive tarafından düzenlenen ve sıra dışı çalışma mekanları yaratacak genç yeteneklerin arandığı bir ofis tasarım yarışması olan “Ofisini Tasarımınla Konuştur”, eser kabulüne başladı.

Başkent Üniversitesi Görsel Sanatlar ve Tasarım Bölüm Başkanı Prof. Dr. Adnan Tepecik başkanlığında oluşturulan jüride, İç Mimari ve Çevre Tasarımı Bölümü Öğretim Üyesi Yard. Doç. Dr. Umut Şumnu, İç Mimari ve Çevre Tasarımı Bölümü Öğr. Gör. Ferhat Dorkip, Ofis Tekin Exclusive Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Tekin ve RPR Medya AŞ Perakende Sektör Temsilcisi Tuğçe Özkuş bulunuyor.

Ergonomik ve modern çizgileriyle dikkati çeken Ofis Tekin Exclusive, tasarıma ilgi duyan üniversite öğrencilerini hızla gelişen ofis mobilya sektörüne girmeye teşvik etmeyi amaçladığı bu yarışmada, herhangi bir bölüm ve üniversite ayrımı yapmaksızın, sektöre yeni tasarımcılar kazandırmayı hedefliyor.

Ofis Tekin Exclusive Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Tekin, yarışmanın tüm üniversite öğrencilerine açık olduğunu belirterek, “Yarışmamızda herhangi bir üniversite ya da bölüm ayrımı bulunmuyor. Amacımız tasarımcı gençlere fırsat vererek, sektöre kazandırmak. İnanıyorum ki bu yarışmayla birlikte bir çok genç yeteneği keşfedeceğiz” dedi.

Şimdiden Ankara, İstanbul, Konya, Eskişehir gibi şehirlerden yoğun ilginin olduğu yarışmada, birinci seçilen yarışmacının tasarımı Ofis Tekin Exclusive tarafından üretilerek, satışından elde edilen ücretin belirli kısmı tasarımcıya aktarılacak. Yarışmada ikinci seçilen tasarımcı sektörle ilgili yurt içi fuara götürülüp, masrafları Ofis Tekin Exclusive tarafından karşılanırken, üçüncü seçilen tasarımcı ise Ofis Tekin Exclusive’de ücretli staj hakkı elde edecek.

Ödüllerin yanı sıra, ilk 3’e giren tüm yarışmacılara istihdam garantisinin verildiği yarışma, 15 Ekim’de sona eriyor. Sonuçların 29 Ekim’de açıklanacağı yarışmaya katılmak isteyen tasarımcılar, tasarımlarını [email protected] adresine gönderebilirler.
SON BAŞVURU TARİHİ 15 Ekim 2014
SONUÇ AÇIKLAMA TARİHİ 29 Ekim 2014

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER