Ofisten Sahneye Yarışmasın'da son başvuru tarihi yaklaşıyor 1

Profesyonellere yakışır müzik performansları ve bol eğlence ile yine coşturmaya hazırlanan “8. Ofisten Sahneye Müzik Yarışması”nda son başvuru tarihi yaklaşıyor. Kendi tarzında Türkiye’nin tek ve en büyük organizasyonu olan ve 2018 Nisan ayında maksimum 25 şirketin katılımıyla gerçekleştirilecek “Ofisten Sahneye” İstanbul’da Nisan ayı boyunca değişik tarihlerde IF Performance Hall Beşiktaş, 16 Nisan tarihinde Ankara’da IF Performance Hall ve 25 Nisan tarihinde İzmir’de Ooze Venue adreslerinde müzik dolu keyifli geceler yaşatacak. Final gecesinin 3 Mayıs tarihinde IF Performance Hall Beşiktaş’ta gerçekleşeceği yarışmanın birincisi olan orkestra Cote D’Azur’un incisi Cannes seyahati ve Hollywood yıldızlarını ağırlayan tarihi Intercontinental Carlton Cannes Oteli’nde enfes bir tatil şansına sahip olacak…
Sadece şirket çalışanlarından oluşan müzik gruplarının yarışabildiği “8. Ofisten Sahneye” şirketler arası müzik yarışmasına başvurular, şirketlerin İnsan Kaynakları departmanları aracılığıyla 23 Mart 2018 tarihine kadar yapılabiliyor. Detaylı bilgi www.ofistensahneye.com adresinden alınabiliyor.
“Ofisten Sahneye” müzik yarışmasına şimdiye kadar 187 şirket katıldı, 72 gece müzik performansları sergilendi, 1200 şirket çalışanı müzisyen sahne aldı ve 57.000 şirket çalışanı izleyici olarak katıldı ve şirketlerini oylarıyla destekledi.
Yarışma Citibank, Astra Zeneca, Pirelli, ABank, Nestle, Abbott, Anadolubank, ING Bank, Jotun, Avea, Tüpraş, Netaş, TTNET, Turkcell, Ford, Microsoft, Doğuş Oto, Şişecam, Hürriyet, Eczacıbaşı İlaç, Ericsson, 3M, McCann Erickson, T-Bank, TUSAŞ, Ipsos KMG, Vodafone, Coca-Cola, KPMG, Vestel, Bosch, Anadolu Sigorta, Finansbank, Alcatel-Lucent, Odeabank, AkçanSA, Kaya Grubu, Garanti Teknoloji, Beymen, Dumankaya, Vestel, Pernod Ricard, ATÜ, AvivaSA, BDH, Çelebi Holding, GFK, Işık Üniversitesi, İTÜ, Kariyer.net, Logo Yazılım, Mercedes-Benz, P&G, Pegasus, Roche, Sahibinden.com, TÜV Rheinland, Tüyap gibi şirketleri sahnede ağırladı.
Proje Sahibi ve yarışma genel koordinatörü Hakan Yanar “Şirketler artık çalışanlarının motivasyonunu arttıran ve “biz” kültürünü yaygınlaştıran etkinlikleri seçiyor. Biz de bu yarışma ile şirketler arası rekabeti eğlenceli bir boyuta taşıyoruz. İş dünyası profesyonelleri arasında takım ruhunu ateşlemek amacıyla düzenlediğimiz yarışmada, her yıl birbirinden başarılı performanslar izledik. Bu yıl da 7 hafta boyunca, yine iş dünyasının resmiyeti yerini eğlencenin yükselen sesine bırakacak. Şirket çalışanları iş arkadaşlarını sahnede şarkı söylerken ya da yöneticilerini gitar solosu yaparken görebilecek” diyerek bu tür etkinlikler düzenlemeyi sürdüreceklerini belirtti.

Leave a Comment