Profilo’nun Gelenekselleşen En Dayanıklı Anne Yarışması başladı 1

Profilo’nun Anneler Günü’ne özel instagram hesabından gerçekleştirdiği “En Dayanıklı Anne” yarışması başladı. Yarışmaya anneler #endayaniklianne hashtag’i ile hikayelerini anlatıp fotoğraflarını paylaşarak katılabilecek. “En Dayanıklı Anne” hikayesini fotoğrafıyla paylaşan 20 annenin anneler günü hediyesi Profilo’dan.
‘Anneliğin zor şartları varsa annelerin Profilo’su var’ yaklaşımı ile kadınların hayatını kolaylaştıran ürünler sunan Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin en değerli varlıklarımız annelerimiz için bu yıl üçüncüsünü düzenlediği #endayaniklianne Instagram yarışması başladı.
“Anneler her şeye göğüs gerebilir, peki sizi ya da annenizi dayanıklı bir anne yapan nedir?” konulu yarışmaya anneler, çekilmiş bir fotoğrafları ve hikayeleriyle katılabilecekler. Doğru etiketleme ve doğru fotoğraflarla en etkili hikayeyi paylaşan 20 Anne, Anneler Günü’ne özel bakım setinin sahibi olacak.
Yarışmaya katılmak ise çok kolay. Anneler dayanıklılık hikayelerini kendilerine ait çekilmiş bir fotoğrafla birlikte @ProfiloEvAletleri Instagram hesabını etiketleyip takip ederek, #endayaniklianne ve #profiloevaletleri hashtag’lerini kullanarak katılabilecekler.
Aynı görselle farklı yarışmalara katılanlar, katılımda farklı hashtag kullanımı yapanların katılımı geçersiz sayılacak.
Başvuruların 10 Mayıs Çarşamba gününe kadar olduğu yarışmanın kazananları 14 Mayıs Anneler Gününde Profilo Dayanıklı Ev Aletleri Instagram sayfasında açıklanacak.

Leave a Comment