Projelendirme ve Proje Yönetiminde Seçkin Firma, Sigma Mühendislik 1

Günümüzde eski yapıların restore edilmesi kadar birbirinden farklı sistemlere sahip birçok yeni yapının da projelendirilmesi söz konusudur. İnşaat sektöründe hızlı ve akışkan sistem vardır,ne hataları kabul edebilirne de çözüm için duraksayabilir. Sistem içerisinde problemler baş gösterdiği zaman sorunun temeli ve çözüm yolunun gerektirdiği uzmanlık iyi belirlenebilmelidir. Sigma sorunlarını pratik anlayışı ve bilimsel yaklaşımı bir araya getirerek en ideal yolu ortaya çıkartır. Tek bir proje içerisinde yer alan statik, elektrik, mekanik ve altyapı projeleri başka başka alanlar oldukları için uzmanlıkları farklıdır. Ancak Sigma zamanla yalnızca tek bir alanda değil projelendirmenin her alanında profesyonelliğini korumaya devam eder.

Eski ve korunmaya alınmış yapıların restorasyon projeleri veya çelik, ahşap yapıların, sanayi yapılarının projeleri diğer projelere nazaran daha fazla bilgi ve deneyim isteyen projelerdir. Çözümün hızlı bir şekilde oluşturulabilmesi adına gerekirse üniversitelerden yardım alarak, hızlı ve kalıcı çözümler üretilmelidir.

Geniş Kapsamlı Danışmanlık Hizmeti

Mimari projelerde birbirinden farklı birçok sektörün kendilerine özgü istekleri ve gereklilikleri söz konusu olur. Sigma Mühendislik 30 yıllık tecrübe sahibi oluşuyla,bu gereklilikler doğrultusunda projelendirme ve proje yönetimini gerçekleştirebilir.Buna ek olarak gerekli olduğu şartlarda aynı alanlarda danışmanlık hizmeti de verir.

Danışmanlık referansları içerisinde birçok bankanın ve kurumsal giyim markalarının şubelerini taşıyan Sigma, müşterilerin ihtiyaç duydukları desteğin niteliğine bağlı olarak, raporlama ve onaylama işlemlerine de başvuru gerçekleştirebilir.

Projenin Her Alanında Etkin Uzmanlık ve Kaliteli Yönetim

Projeler yalnızca inşaat aşamasını kapsayan bir sistem gibi görünseler de, başarılı ve kusursuz ilerleyen bir proje için bu sistem inşaat sürecinden çok daha önce başlar. Uygun şartların tespiti, sağlanması, sürece başlanılması ve en nihayetinde başarılı bir şekilde sonlanması için bu sistemin bir firma tarafından kontrol edilmesi gerekir.

Uzun yıllar boyu edindiği tecrübe ve yaptığı birikimlerle sektör içerisinde birçok projelendirme ve danışmanlık hizmeti verenSigma, günümüzde verimliliği sayesinde projelerin her alanında yönetim sistemini oturtarak ilerler. Detaylı bilgi edinebilmek ve daha fazlasına göz atabilmek için http://sigmamuhendislik.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Comment