SCIO Nedir, Kullanım Amaçları ve Özellikleri Nelerdir? 1

Kişilere fiziksel ve zihinsel tepkilerini ölçümlerle göstererek bunları kontrol etmeyi öğreten yöntem “biofeedback” olarak adlandırılır. Bilimsel Bilinç Arayüzü İşlemleri Sistemi olan scioevrensel bir elektro fizyolojik biofeedback sistemidir. Bir hastanın bilinçaltının biyoenerjik bilgilerini toplamak için karmaşık bir elektrobiyolojik geribildirim programını bilgisayar yazılımı ile koordine eder.Bilgiler, hastanın genel durumunun doğru ve kesin bir görüntüsünü sağlayan baş ve uzuv bantlarındaki elektrotlar aracılığı ile vücuttan toplanır. Bu bilgi en yüksek tepki sırasına göre scio tarafından seçilir ve listelenir ve de stres yönetimi seansında seans boyunca analiz edilir.

SCIO Cihazı Nasıl Çalışır?

Bilim, vücudun gerçekten elektrokimyasal olduğunu bize gösterir. Dolayısıyla vücudunuzdaki elektriksel reaktivite, empedans, kapasitans, endüktans, amper, voltaj ve frekanslara verilen tepkiler ile ölçülebilir.

SCIO cihazı, volt, amper, cilt direncini, salınımları ve bilgilerin sanal ya da matematiksel hesaplamalarını ölçer. Bir voltametrik imza girip verilen reaksiyonu ölçebilir. Bu stres azaltma için biofeedback olarak tasarlanmıştır.Cihaz vücudunuzun sadece basit direncinin ötesinde 16 standart elektrik parametresini ölçer. Bu scio cihazının önemli bir özelliğidir. Çoğu standart nokta ve Voll Metre gibi prob cihazları sadece direnci ölçer. Maddelerin trivektör rezonans frekansları (yani gerilim, amper ve direnç arasındaki ilişkinin matematiksel olarak hesaplanması) bu trivektör rezonans frekanslarıyla karşılaştırılır ve cihazın mümkün olan en iyi biyoenerjisel tıp analizi olmasına yol açar.

Bilinçaltı Testi

SCIO, sağlığınızı yeniden değerlendirmek, kazanmak ve yeniden yapılandırmak için sizinle ilgili geniş bilgi potansiyeli olan (zihin ve bedeninizde olanın yaklaşık% 97’si) bilinçaltınızdaki zihninizi test eder. Ayrıca farklı terapilerden birini seçebilirsiniz.

SCIO cihazı son derece tutarlı bir biyo-enerjik alan değerlendirmesi için baş ve uzuv bağlantı kayışlarıyla spesifik bir arabirim oluşturur. Test sırasında, binlerce doku, hücre, organ, besleyici madde, toksinler ve alerjenler ile her 100 saniyede bir titreşimler gösterir ve vücudunuzun tepki derecesini kayıt eder.60 milyondan fazla veri işlemekte olan SCIO yaklaşık 3 dakika içinde, bedeninizin 9000 parametre sağlığa duyarlılığını 1 / 100 sn oranında kaydeder ve bu bilgiyi 200’ün üzerinde programa dağıtır.

50 ayrı tedavi edici özelliğe sahip olan bedensel enerjiyi kullanabilen SCIO cihazı, enerji akışının kontrol altında tutulması, dengelenmesi, duyguların kontrol altında tutulması, iyileşme durumunun hızlandırılması ve alerji sorunlarının düzenlenmesi gibi konularda işlevsel özelliklere sahiptir. Cihaz, karmaşık hale gelmiş olan psikolojik sıkıntılara, bilinçaltı kirliliğine yol açan olaylara farkındalık sağlar. http://www.medenidanismanlik.com web sayfasından ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Leave a Comment