Seçim Afişinde Baskı Hizmeti Kalitesi 5

Seçim afişleri muhtarlık afişi, yerel seçim afişi, parti afişi, belediye afişi, aday aday afişi baskı sayısı çok olan afiş örneğidir. Biz sizlere 1. Sınıf kalitede olan makinelerimiz ile seçim afişi imalatı yapmaktayız.

Her seçim döneminde sokakları, meydanları, parti mitingleri ve benzeri alanları süsleyen seçim afişleri partiler için çok önemlidir.

Seçim afişi imalatımız ile siyasipartilerimizin seçim öncesi yapılan seçim konuşmaları, miting, konuşma öncesiaday karşılama afişleri ile sizlere hizmet sağlamaktayız. Baskı hizmeti ailesiolarak seçimlerinizi sizlerin isteklerine uygun bir şekilde hazırlamaktayız.

Büyükşehir belediye başkanları, partiler, Belediye meclis üyeleri, il genel meclis üyeleri, Mahalle muhtarları için seçim afişleri hazırlamaktayız.

Ayrıca, seçim araç kaplama hizmeti de veren firmamız kaliteli dijital baskı hizmetleri ile hizmetinizdedir.

Seçim Afişlerini Nasıl Üretiyoruz?

Seçim afişi üretim esnasında ilk olarak işlemin yapılacağı cephenin ölçülerini almaktayız. Daha sonra işinde uzman grafikerlerimiz tarafından sizlerin talep ettiğiniz doğrultuda reklam uygulamasına başlamaktayız.

Seçim afişinde en önemli safha ise basım aşamasıdır. Bunedenle Baskı Hizmeti ailesi olarak alanında uzman ekiplerimizlesizlere hizmet vermekteyiz.

Yapılacak en ufak bir hatanın geri dönüşü olmadığından, yanlış bir baskı montaj esnasında kendini kolaylıkla belli edecektir.

Üretim aşamasında en çok dikkat ettiğimiz diğer bir husus ise, işlemi yapılacak olan cephenin, derz aralarına herhangi bir logonun, yazının ve resmin gelmemesine dikkat etmekteyiz.

Reklamcılık dünyasında işinde uzman bir kadrosu olması Baskı Hizmeti firmamızı reklamcılık sektöründe en ön safhalara taşımayı başarmıştır.

Firmamız titiz ve güler yüzlü personelleri ile sizlere en iyiyi sunmak için özenle seçilmiştir.