Soundtex 1

Akustik kumaş türleri arasında yer alan Soundtex günümüzde çok fazla tutulan rağbet gören ürün türlerinden biridir akustik panel arka katmanlarına delikli ahşap panel arasına kullanılan veya birçok alanlarda kullanılan kumaş çeşididir. İnce bir kumaş türü olan soundtex kumaş yanmazlık sertifikasına sahip olan bir üründür içerisinde yer alan akustik malzemeler sayesinde birçok alanda uyguladığında yankı problemleri gibi sorunları kontrol altına almak adına kullanılan bir üründür. Turkish Acoustic mağazalarından soundtex kumaşları temin edebilirsiniz. Yaygın olarak kullanılan bu akustik kumaşlar delikli ahşap panellerin arka katmanına kullanılması halinde ahşap panellerin delikleri sayesinde sesin parçalanıp kumaşa çarpmasına sesin geri dönüşüne engel olan bir üründür. Kendi arakasında bulunan mukavemeti yüksek olan yapıştırıcı sayesinde metrolarda tramvaylarda ve daha birçok alanın tavan katmanında rastladığınız bir ürün türüdür. Mukavemeti yüksek olan yapıştırıcı sayesinde zamanla sarkma yapmayacak bir kumaştır.Almaya’ dan ithal edilen akustik keçe kumaşımız, üzerinde şeker kaplı partiküller bulunmaktadır, ütü yardımıyla paneller üzerine kolay bir şekilde uygulayabileceğiniz bir kumaş türüdür.

Soundtex akustik kumaş ince bir görünüme sahip olmasıyla birlikte yankı problemlerinde çok başarılı bir üründür. Keçe kaplı bu kumaş kamu alanlarında ve daha birçok alanlarda günümüzde çok fazla kullanılan kumaş türüdür. Soundtex keçe kumaş muadili çok fazla üretilen bir üründür. Turkish Acoustic satış ofislerinden veya web mağazasından soundtex kumaşları temin edebilirsiniz. Akustik panel arkalarında kullanılan veya talebe istinaden muadili kullanılabilenSoundtexkumaşlar, akustik panellerin görünen kısımlarında akustik kumaş, iç kısmında akustik sünger ve arka katmanında soundtex kumaş yer alması nedeniyle yüksek düzeyde ortam akustiğini sağlayan bir ürün türüdür. Akustik panelleri evlerinizde ofislerinizde fuarlarda, sergi alanlarında ve daha birçok alanda kullanımı sağlayabilirsiniz. Dekoratif görünüme sahip olan bu akustik paneller tablo gibi bir görünüme sahip olmasıyla birlikte ortamda bulundan ses karmaşasını kontrol almakta yardımcı olmaktadır.

Soundtex 2

Delikli ahşap paneller birlikte arka katmanında talebinize istinaden soundtex kumaş izole edilerek tarafınıza Turkish Acoustic sayesinde temin edilebilmektedir. Turkish Acoustic delikli ahşap panel üretimi yaparken panellerin delikleri sayesinde ses dalgalarının parçalanmasına Soundtex keçe kaplı kumaşa çarparak geri dönüşüne engel olmakta yardımcı olan bir üründür. Delikli ahşap panellerin tavanlarda ve duvarlarda kullanılabilen bir üründür. Kongre merkezleri toplantı odaları gibi alanlarda kullanımı görülmektedir. Delikli ahşap panelleri evinizde veya ofislerinizde de kullanabileceğiniz bir üründür.

Soundtex 3

Ses yalıtımında çok fazla katkı sunan Soundtex kumaşları Turkish Acoustic web sitesi üzerinden tüm teknik bilgilere sahip olabilirsiniz parça halinde değil bir top halinde üretimi sağlanmaktadır. Yanmazlık sertifikaları alev ilerletmez sertifikaları hakkında ve akustik emilim bilgileri Turkish Acoustic web sitesine yer almaktadır. Kolayca uygulayabileceğiniz soundtex kumaşlar içerisinde herhangi bir zararlı bir kimyasal madde yer almamaktadır. Mimari yapıda herhangi bir olumsuz etkiye sahip olmayan ve düşük hacimde üründür. Turkish Acoustic tüm ürünleri sertifikalarına sahiptir. Sertifikalandırma işlemleri ilgili üniversitelerde gerçekleştirilen test ortamları sonucu verilmiştir. Soundtex kumaş ile ilgili geçmişte bulunmuş olduğumuz projeleri sitemizde yer aldığı üzere referanslar kısmından inceleyebilirsiniz. Ürünü almakta kararsız kaldıysanız veya hangi ürünün kullandığınızda bulunduğunuz alanda uygun olur bilgi sahibi değilseniz Turkish Acoustic ile iletişime geçerek akustik mimarlarımızdan kullanmanız gereken ürün hakkında veya hangi ürünü uygulamanız halinde bulunduğunuz alanda daha iyi performans alırsınız bu konular hakkında sizi bilgilendirebiliriz. Turkish Acoustic sayesinde teknik şartnamelerinize uygun olarak ürünleri yapılandırabilir talebinize istinaden ürünlerin yanmazlık değerlerini veya kalınlıklarında değişiklik yapılabilir.

Kaynak: https://www.sesyalitimsungerleri.com/soundtex.html