Tasarım dünyasının yeni ve prestijli uluslararası yarışması Live Design Live 1

MUDO Concept, genç tasarımcıları ve yenilikçi tasarımları desteklemek amacıyla jüri koltuğunda sektörün devlerinin bir araya geldiği uluslararası bir tasarım yarışması düzenliyor.
Ev dekorasyonu ve mobilya sektörünün prestijli markası Mudo Concept tasarımı ve tasarımcıyı desteklemeye devam ediyor. Live Design Live Uluslararası Tasarım Yarışması yenilikçi tasarımları bekliyor.
LIVE DESIGN LIVE AWARDS’ın teması ise LIVING (Yaşam) ve DINING (Yemek) olarak belirlendi. Tasarımcılar, belirledikleri temayı iç veya dış mekan olarak ele alabilecekler. Ayrıntılı bilgi için: ldlaward.com’u ziyaret edebilirsiniz.
YENİ VE ÖZGÜN YAŞAM ALANLARI YARAT!
Tasarımcılara ve aynı zamanda Tasarım, Mimarlık ve Güzel Sanatlar Fakülteleri’ne ait bölümlerde lisans veya lisansüstü programlarında halen öğrenci olan katılımcılara açık olan uluslararası yarışma, farklı kültürler, ülkeler, alan ve deneyimlerden gelen öğrenci ve profesyonellerin bireysel veya ekip olarak katılmalarını teşvik ediyor.
Katılımcılardan, birbirleriyle uyumlu tekil mobilyalar tasarlamaları bekleniyor. Yalnız sadece mobilya tasarlamaları yetmiyor, yaşam veya yemek (iç mekan veya dış mekan) temasında hazırladıkları mobilyaları yine bu temaya uygun mekan atmosferine yerleştirerek sunmaları gerekiyor. Katılımcılardan ortam atmosferi ve ürünleriyle kendi, özgün tarzlarını ortaya koymaları isteniyor.
HEYECAN VEREN BÜYÜK ÖDÜL
LDL Awards’ta büyük ödül, para ödülü yanı sıra tasarlanan mobilyanın Mudo Concept tarafından üretilerek, hayata geçirilmesi.
ONLINE BAŞVURU İÇİN SON GÜN 7 MAYIS!
Bireysel ya da ekip olarak yarışmaya katılabilecek tasarımcılar 7 Mayıs 2018 tarihine kadar online olarak tasarımlarını gönderebiliyor.
SEKTÖRÜN DEVLERİ JÜRİDE!
LDL AWARDS Jüri Üyeleri
Murat Tabanlıoğlu (Mimar)
Han Tümertekin (Mimar)
Arhan Kayar (dDf Kurucu Ortağı)
Sertaç Ersayın (Endüstriyel Tasarımcı ve Tasarım ve İnovasyon Stratejisti)
Luca Molinari (Luca Molinari Stüdyo Kurucusu, Spazio Fmg Per L’architettura Bilimsel Yönetmeni)
Johann Nowak (DNA Galeri Yöneticisi)
Winka Dubbeldam (PENNDESIGN Mimarlık Bölüm Başkanı ve ARCHI-TECTONICS Başkanı)
Melda Narmanlı Çimen (Yayın Direktörü / Yazar)
ve
Mustafa Taviloğlu (MUDO Yönetim Kurulu Onursal Başkanı)

Leave a Comment