Temelden Başlayan Eğitimler İngilizce Sayılar Konusunu Öğretiyor 1

Herhangi bir kariyer planınız olmasa bile İngilizce her alandaki bireyler için oldukça önemli bir donanım haline geldi. Aktif bir İngilizce ile araştırmalar yapabilir ve sosyal yaşamda da çok daha aktif bireyler olarak kendinizi her alanda geliştirebilirsiniz. İngilizce eğitimlerinde temelden başladığınızda bilmeniz gereken pek çok konu ve kalıp kullanımlar bulunuyor. Bunlar arasında ingilizce sayılar yer almaktadır. Sayılar, renkler, günler, aylar, mevsimler ilk ezberlenmesi gereken kalıplar arasında yer alıyor. Temel İngilizce kavramlar arasında ana cümle formülünün bilinmesi çok önemlidir. Çünkü ilk öğrendiğiniz kelime kalıpları ile günlük konuşma alanında kendinizi ifade edebileceğiniz kullanımlar öğrenebilirsiniz. Bunun için cümle kalıplarını bilmeniz önemlidir. Bazı istisnai durumlar dışında İngilizce cümle kalıplarında oynamalar yapmanızın imkânı yoktur. Özne ile başlayan cümle kalıpları, yüklem, nesne, belirteçlerle devam edecektir. İngilizce de eklerin kullanım mantığı arasında dilimizde olduğu gibi cümlenin sonuna ekler gelmez. Ekler kelimelerin başında kelime olarak İngilizcede kullanılabiliyor. Fiillerin diziliş mantığına baktığımızda ise cümle içerisinde birden fazla fiil kullanıldığı durumlarda yüklem olarak kullanılan tüm fiiller mastar olarak cümle içerisinde yer alacaktır. Örneğin I want to swim- bu cümlenin yüklemi istemek fiili olan want olmaktadır. Ancak swim kelimesi de nesne olarak kullanılan bir fiildir. Bu nedenle mastar halinde anlamlandırılır.

İngilizce eğitimlerinde pratik çalışmaları yaparken ilgi alanlarınıza göre kullanımlar tercih etmeniz çalışmalarınızın daha keyifli olmasını sağlayacaktır. Leziz menüler için keyifli yemek tarifleri arayışında iseniz ingilizce yemek tarifleri bularak, tercümeler yapabilirsiniz. Ya da videolardan takip ettiğiniz tariflerin anlamlarına bakarak, telaffuz anlamında da kendinizi geliştirebilirsiniz. Ya da en çok sevdiğiniz tariflerin İngilizcesine bakarak daha kolay bir şekilde tercümeler yapabilirsiniz. Genel olarak zaman ve bütçe olarak sorunu olmayan pek çok insan yurt dışı dil okulları ile İngilizcelerini geliştirmeyi hedefler. Çünkü dili yaşayan bir alanda öğrenmek çok daha pratik olacaktır. Kitapların içerisine hapsedilen bir dil eğitimi, birey için konuşma alanında herhangi bir anlam ifade etmeyecektir. Kendinizi geliştirmenin ilk kuralı yaptığınız iş ne olursa olsun öğrendiğiniz bilgileri uygulamaktır. Denemezseniz başarıp, başaramayacağınızı hiç bilemezsiniz. Yanlışlar yapmazsanız doğrunun nasıl olduğunu hiç bulamazsınız. Öğrenilen bilginin ilk kullanıldığı anda dört dörtlük aktif olması söz konusu değildir. Yanlışlar yapa yapa, İngilizce alanında konuşa konuşa kendinize olan özgüveninizi kazandığınızda dil gelişiminin çok daha hızlı olduğunu fark edebilirsiniz.

Bu alanda online kurslarda tercih edilebilir. Çünkü oturduğunuz yerden, istediğiniz zaman dilimlerinde online olarak dersler almanız söz konusu olacaktır. Bu da farklı statülere sahip bireyler için bulunmayacak bir fırsat olabilir. Kendinizi geliştirmenin ilk kuralı başlamaktır. Sürekliliği sağlamak amacı ile sizi motive eden bir amaca sarılmanız gereklidir. Ardından düzenli ve planlı bir çalışma, kullanılan ek kaynaklar ile çalışmalarınızın çok verimli olmasını sağlayabilirsiniz. Bu alanda aklınızda olan bazı sorulara İnter İngilizce Blog adresi üzerinden cevaplar bulabilirsiniz. İnter online bir eğitim kursu olmakta ve kaliteli bir şekilde sunulan eğitimler ile pratik alanında bireylerin kendilerini geliştirmeleri söz konusu olmaktadır. Bu alanda bireyler eğitimlerde gramer kurallarına takılmadan, moda mod anlatılan ders mantıklarının dışında İngilizce sohbetler eşliğinde önemli kullanımlar elde edebilirsiniz. Sürekli pratik çalışmalarının yapılması ile çalışmalarınıza aktif bir şekilde yön verilmesi mümkün olmaktadır. İş alanında geliştirmek istenilen İngilizce seviyeleri için bu tarz eğitimler çok önemli bir avantaj sağlamaktadır. İşinizin aksamasına fırsat verilmeden İngilizce eğitimlerinizi sürdürebilir ve kariyer olanaklarını farklı kademelerde zorlayabilirsiniz. Temelden başlayacağınız çalışmalarınızda pratik çalışmalarla desteklediğiniz eğitimlerinizin pozitif anlamda verimlilik oluşturması söz konusudur. Konuşma alanında ihtiyacınız olacak pek çok cümle kalıplarını da blog içerisinde bulabilirsiniz. İngilizce eğitiminiz için oldukça keyifli bir şekilde hazırlanan blog, konuları ile İngilizce eğitimi alanlara merak ettikleri konular hakkında kısa kısa bilgiler vermektedir.

Leave a Comment