“Watsons güzellik ve kişisel bakım ödülleri” ile heyecan yeniden başlıyor 1

Güzellik ve kişisel bakım ürünlerinin “en iyileri”nin belirlendiği “Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri” için oylamalar watsons.com.tr’de başladı. Oylamaya katılanlar en sevdikleri ürünleri desteklerken sürpriz hediyelerin de sahibi olacak
16 yıldır 11 ülkede düzenlenen ve geçtiğimiz yıl ilk defa Türkiye’de gerçekleştirilerek kişisel bakım sektörüne yepyeni bir soluk getiren Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri’nin ikincisi için geri sayım başladı. Sizlerin seçimi ile yılın en iyi güzellik ve kişisel bakım ürünleri bir kez daha sahiplerini buluyor.
Türkiye’de güzellik ve kişisel bakım ürünlerinin “en iyileri”nin belirlendiği tek organizasyon olan Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri’nin ikincisi için oylamalar watsons.com.tr üzerinden başladı. Makyaj ürünlerinden saç bakım ürünlerine, erkek bakımından tırnak bakımına kadar toplam 18 kategoride 80’den fazla ürün watsons.com.tr adresinden tüketiciler, bloggerlar ve basın mensupları tarafından değerlendirilecek.
Siz de www.watsons.com.tr adresinden oylamaya katılabilir, tüm yıl yanınızdan ayırmadığınız, vazgeçemediğiniz ürünleri destekleyebilirsiniz. Ayrıca onların ‘en iyi’ olmalarını sağlarken, bu heyecana ortak olabilir ve çok özel sürprizlerin sahibi olabilirsiniz.
Oy kullananlar kazanacak!
Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri’nde en sevdiğiniz ürünleri desteklerken, aynı zamanda siz de kazabilirsiniz. Oylamaya katılanlar arasından seçilecek 500 kişi Watsons hediye seti ve oylamaya Watsons Card numarası ile giriş yaparak katılan Watsons Card sahiplerinden seçilecek 5 kişi ödül gecesi için çift kişilik davetiye sahibi olacak.
Oylamalara nasıl katılacaksınız?
Oylamaya katılmak için www.watsons.com.tr adresinden ödül bölümüne tıklayarak Facebook hesabınız, Twitter hesabınız ya da Watsons Card numaranız ile giriş yapabilirsiniz.
Giriş yaptıktan sonra, önünüze gelecek ekrandaki kategorilerden dilediğiniz adaylar için oy kullanabilirsiniz. Her kategoride sadece bir adayı destekleyebilirsiniz. Oylama 13 Mart tarihine kadar devam edecek olup, kazananlar ise Mart ayında sonunda düzenlenecek çok özel bir gecede açıklanacaktır.
Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödül Kategorileri:
En İyi Makyaj Ürünü
En Yenilikçi Makyaj Ürünü
En İyi Yüz Bakım Ürünü
En Yenilikçi Yüz Bakım Ürünü
En İyi Şampuan
En İyi Saç Bakım Ürünü
En İyi Ağız Bakım Ürünü
En İyi El & Vücut Bakım Ürünü
En İyi Duş Jeli
En İyi Deodorant Ürünü
En İyi Güneş Ürünü
En İyi Tırnak Ürünü
En iyi Saç Boyası
En İyi Güzellik Aksesuarı
En İyi Bakım & Güzellik Cihazı
En İyi Erkek Bakım Ürünü
En İyi Sağlıklı Yaşam Ürünü
En iyi Sadece Watsons’ta Ürünü
Ayrıca bu kategorilere aday olan ürünlerin özel kategori adaylıkları da bulunmaktadır:
Watsons Card Özel Ödülü
Blogger Özel Ödülü
Basın Özel Ödülü
Yılın Yeni Ürün Lansmanı
Yılın Ürünü
Yılın İş Ortağı