Webrazzi Summit’te Steve Jobs sürprizi 1

Madame Tussauds İstanbul’da yer alacak sürpriz figürlere, teknoloji dünyasının en vizyoner isimlerinden Steve Jobs da eklendi. Kasım’ın sonuna doğru kapılarını açmaya hazırlanan Madame Tussauds İstanbul, Steve Jobs’ın figürünü ilk olarak Wyndham Grand Levent’te düzenlenen Webrazzi Summit sırasında sergileyerek, teknoloji dünyasını yakından takip edenlere sürpriz yaptı.

Apple’ın kurucusu olarak elde ettiği başarının yanı sıra hayat felsefesiyle de milyonlarca insan için ilham kaynağı olan Steve Jobs, İstanbul’daki merkezde yer alacak figüründe 2006 yılındaki haliyle tasvir edildi. Jobs hayranları Aralık ayı itibariyle Beyoğlu İstiklal Caddesi’nde bulunan Grand Pera binasında hizmet verecek Madame Tussauds İstanbul’da balmumu figürü yakından inceleme ve birlikte fotoğraf çektirme şansına sahip olacak.

Teknoloji çağının en önemli liderlerinden

Yaklaşık 5 yıl önce hayata veda eden ve hayatı boyunca zorluklarla mücadele ederek verdiği büyük emeklerle tüm dünyaya örnek olan bir hayat yaşayan Steve Jobs, teknoloji çağında gerçek bir vizyoner olarak öne çıktı. Apple’ın kurucusu olarak bütün bir kuşağın müzik, film ve internet dünyasıyla ilişki kurma biçimini değiştiren Steve Jobs, iletişim sektöründe bir devrime imza attı.

Madame Tussauds İstanbul’da geri sayım hızlanıyor

250 yıllık büyüleyici bir tarihe sahip Madame Tussauds, dünyadaki 21. merkezini Kasım sonu itibariyle İstanbul’da açacak. Ziyaretçilerin en sevdikleri ünlü isimleri yakından görebilecekleri, hissedebilecekleri, fotoğraflarını çekebilecekleri; eğlenceli, interaktif ve eşsiz bir eğlence sunmaya hazırlanan merkez, Grand Pera projesinin ilk 2 katında 2 bin metrekarelik bir alanda hizmet verecek.

Madame Tussauds İstanbul’da, tarih, kültür, sanat, spor ve siyaset dünyasından 50’yi aşkın figür yer alacak. Sergilenecek figürler arasında Mustafa Kemal Atatürk, Mevlana, Barış Manço, Adile Naşit, Kanuni Sultan Süleyman, Fatih Sultan Mehmet, Mimar Sinan, Angelina Jolie, Brad Pitt, Messi, Rihanna, Marilyn Monroe, Muhammed Ali ve daha birçok sürpriz isim bulunuyor.

Sahibi ve işletmecisinin dünyanın önde gelen eğlence devi Merlin Entertainments plc olduğu Madame Tussauds İstanbul, SEA LIFE Akvaryum ve LEGOLAND® Discovery Centre’dan sonra, Merlin’in İstanbul’daki üçüncü yatırımı olacak.

Leave a Comment