Young Drummers yarışması için son günler 1

Yaratıcı posterini Golden Drum’ın düzenlediği Young Drummers Yarışmasına henüz göndermedin mi? Sorun değil! İşte Young Drummers Yarışmasına katılman için 5 mükemmel neden:
1. Yarışmanın galibini muhteşem bir ödül bekliyor
Yarışmanın kazananı, Tartini’nin şehri Piran’ın ruhunu yansıtacak yaratıcı fikirlerin peşindeki yarışma sponsoru Piran şehrinin vereceği 3.000 Euro’luk ödülün sahibi olacak. Nasıl harcayacağını zaten biliyor musun?
2. En iyi eserler Golden Drum Festivali sahnesinde sunulacak
En iyi eserler, Young Drummers Yarışması Jürisi tarafından Golden Drum Festivali sahnesinde sunulacak. Ayrıca, yarışmaya katılan tüm eserler sergilenecek ve profesyonellerce değerlendirilecek. Senin posterin de sergilensin!
3. Young Drummers Yarışması aslında bir sıçrama tahtası
Ajansların ve şirketlerin pazarlama departmanlarından önde gelen isimler her yıl Golden Drum Festivalini ziyaret ederek gelecekte beraber çalışmak isteyecekleri genç yeteneklerle tanışıyor. Sen de onlardan biri olabilirsin.
4. En iyi üç eserin sahibi Golden Drum 2019’a tam kayıt hakkı kazanacak
Yarışmanın kazananı, ikincisi ve üçüncüsü Golden Drum 2019’a tam kayıt hakkına sahip olacak. Yaratıcılığını kullan ve Golden Drum 2019’e katılma şansını yakala.
5. Golden Drum Festivalinin 25. yılına özel 25 Euro+KDV
Bu sene 25. yılını kutlayan Golden Drum Festivali, yaratıcı konsept başına yalnızca 25 Euro+KDV karşılığında Young Drummers Yarışmasına katılım imkanı sunuyor. Bu fırsatı sakın kaçırma.
Katılımcılar uygun fiyatlı kayıt fırsatlarından birini seçip, eğitim programlarına ve çılgın partilere katılarak festivalin tadını çıkaracaklar. Onları bekleyen muazzam network oluşturma fırsatları da cabası

Leave a Comment